Airbrush - dočasné tetování

Novinky

NOVINKA - lepení kamínků na obličej, na tělo - RYCHLÉ + EFEKTNÍ

NOVINKA - lepení kamínků na obličej, na tělo - RYCHLÉ + EFEKTNÍ

Úžasně rychlá aplikace (hotové za 3 minuty), která potěší každou ženu, nebo dívku. Trend léta! Lepení kamínků "zazáří" na každé oslavě, firemní akci, párty, promotion. Kamínky nabízíme v nejrůznějších velikostech, barvách, vyrábíme si také "barevnou... |celá novinka|

Airbrush tetování je rychlá metoda zdobení těla. Během dvou minut lze vytvořit jakýkoliv motiv nebo logo v několika barvách, které za 3 dny z kůže zmizí. Dočasné tetování vypadá na kůži stejně jako tetování. Na rozdíl od tetování je airbrush tetování bezbolestné a nezasahuje do lidské kůže.

Během hodiny je možné ozdobit až 30 lidí. Vybrat si můžete jakýkoliv motiv, ornament nebo i vaše firemní logo a to v barvách, které si vyberete (černá, červená, bílá, modrá, žlutá, zelená, hnědá, fialová).

NOVINKOU je airbrush tetování UV barvami. UV airbrush vypadá skvěle na hosteskách, modelkách, ale i hostech na párty v klubu, firemních akcích, zkrátka všude kde je UV osvětlení. Airbrush tetováním UV barvami vytvoříte velice atraktivní zářivou show, která bude lidi bavit (více v UV barvy).

Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo