Bodypainting - malování na nahé tělo

Bodypainting je malování na nahé tělo modelky. Tento druh bodypaintingu je hodně populární, zejména díky oživení různých večírků, reklamních akcí, výstav, autosalónů, módních přehlídek, veletrhů a dalších společenských akcí. Bodypainting může probíhat přímo před diváky jako show, která utvoří část programu, kde si hosté pod vedením umělce mohou sami vyzkoušet svou dovednost.

Maluje se štětcem a speciálními přírodními, netoxickými barvami, které jsou snadno smývatelné vodou. Malovat lze na tvář i na jakoukoliv část těla libovolné motivy, ve kterých se můžeme plně přizpůsobit Vašim požadavkům. Je možné pomalovat hrudník topless modelek například logem firmy, které určitě nikdo nepřehlédne, nebo vytvořit "živé sochy" pro dokreslení atmosféry akce. Modelky na Vaši akci zajistíme.

Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo Malování na tělo