Bodypainting - malování na tělo Facepainting - malování na obličej Tetování airbrush Dočasné tetování UV barvy Malování na tělo Airbrush tetování na tělo Malování na obličej Malování na tvář Malování na nahé tělo
This is an example of a HTML caption with a link.

Airbrush - dočasné tetování

Airbrush tetování je rychlá metoda zdobení těla. Během dvou minut lze vytvořit jakýkoliv motiv nebo logo v několika barvách, které za 3 dny z kůže zmizí. Dočasné tetování vypadá na kůži stejně jako tetování. Na rozdíl od tetování je airbrush tetování bezbolestné a nezasahuje do lidské kůže.

Během hodiny je možné ozdobit až 30 lidí. Vybrat si můžete jakýkoliv motiv, ornament nebo i vaše firemní logo a to v barvách, které si vyberete (černá, červená, bílá, modrá, žlutá, zelená, hnědá, fialová).

  • Dočasné tetování je nejrychlejší metoda zdobení těla. Motiv je za tři minuty hotový a vypadá jako pravé tetování. Ideální na firemní akce – veletrhy, eventy, akce pro děti, promotion.
  • Vydrží 3 dny! Oproti jiným technikám malování (malování na obličej, UV barvy, malování na tělo), které se smyjí při prvním sprchování.
  • Často se zaměňuje s tetování henou. Na rozdíl od tetování hennou (malování henou) je zcela zdravotně nezávadné a kůži neublíží. Barvy jsou dermatologicky testované a vhodné i pro malé děti.
  • Zvládne jakýkoliv motiv, logo, ornament. Velký výběr z katalogu (až 250 motivů).
  • Velikou výhodou je možnost výroby šablon s Vaším logem nebo značkou. Grafickou přípravu zajistíme

NOVINKOU je airbrush tetování UV barvami. UV airbrush vypadá skvěle na hosteskách, modelkách, ale i hostech na párty v klubu, firemních akcích, zkrátka všude kde je UV osvětlení. Airbrush tetováním UV barvami vytvoříte velice atraktivní zářivou show, která bude lidi bavit (více v UV barvy).