Bodypainting - malování na tělo Facepainting - malování na obličej Tetování airbrush Dočasné tetování UV barvy Malování na tělo Airbrush tetování na tělo Malování na obličej Malování na tvář Malování na nahé tělo
This is an example of a HTML caption with a link.

Bodypainting topless tanečnice s ohněm - dechberoucí show!!!

Dechberoucí show topless tanečnice s ohněm zaujme všechny lidi na vašem večírku! Mladíci u baru, dámy, které se ještě úplně nebaví, starší i mladá krev - všichni v jeden moment budou němí úžasem. Fire show v podání top less tanečnice je neuvěřitelný adrenalinový zážitek pro všechny přítomné. Je vhodná na všechny typy akcí včetně uzavřených prostor v restauracích, klubech, hotelích aj. Můžete si zvolit i svou vlastní hudbu, choreografie tance je snadno přizpůsobitelná. Tanečnice je pomalovaná bodypaintingem dle klientova zadání. Velmi efektní jsou motivy ohně, plamenů, ale vtipný je i sexy ježíšek na vánoční party, který nejprve "zahřeje" a pak rozdá dárky "nejen pro oči". Vystoupení je zcela bezpečné a není třeba obávat se jakéhokoliv poškození interiérů. Bodypainting lze spojit se soutěžemi, kdy na tělo modelky malují i lidé na akci a nejlepší výtvor je odměněn.

Tanečnice může vystoupit až pětkrát za večer, vždy s různými ohňovými efekty. Nejoblíbenější v uzavřených prostorách jsou ohnivé vějíře, které poskytují největší volnost pohybu a propojení s tancem. Famózní atmosféru vánočního večírku vykouzlí "ohnivá andělská křídla". Do menších prostor připluje ohnivý "orb", který vytváří iluzi ohně mezi dlaněmi. Také ohnivé svíčky krásně zapadnou do menších prostor, tanečnice má oheň nasazený na prstech a při smyslném tanci ho využívá ke zvýraznění křivek těla.

Rezervujte si termín a domluvte si cenu telefonicky na +420 777028750.

| zpět |